O nás

-

Náš zákazník ...

Všetky práce vypracúvame na základe dopytu a presných inštrukcií zákazníka. Čím konkrétnejšia a presnejšia je Vaša predstava, tým skôr dosiahneme náš spoločný cieľ, teda Vašu spokojnosť.

Obsah práce

Hotovú vizualizáciu dodávame na CD + každý pohľad vytlačený na A4 formáte. V prípade potreby, alebo kompletnej projektovej dokumentácie sa obsah projektu upresní.

Rýchlo a spoľahlivo

Vizualizácie sme schopní dodať obvykle do siedmych dní, podľa počtu a veľkosti rozpracovaných projektov. Dobu práce upresníme na začiatku komunikácie. Nezáväznú cenovú ponuku vypracujeme do 24 hodín.

Kdekoľvek na svete

Nie sme obmedzení žiadným miestom, všetky potrebné záležitosti vieme odkomunikovať aj pomocou emailu, telefonicky, skype, a pod. 

.. a kto je za to všetko zodpovedný?


   Naša činnosť má začiatky v roku 2013, kde sme prvý krát prišli do kontaktu s verejnosťou, a naše školské práce sa premenili na žiadané projekty. 

 Vo firme pracuje partia stredoškolských a vysokoškolských študentov, ktorí rozvíjajú svoje schopnosti a zručnosti, naberajú pracovné skúsenosti a pracujú na projektoch oveľa viac ako ich rovesníci. 

   Vďaka takejto pracovnej skúsenosti sú študenti po skončení štúdia pripravení nastúpiť do zamestnania s už absolvovanou praxou vo svete staviteľstva.

Samozrejme, všetky projekty, ktoré firma vypracuje, majú svojho garanta, ktorý sa za projekty zaručí. Projekty teda neopustia kanceláriu bez toho, aby boli minimálne v takej kvalite, ako ich dokážu vypracovať skúsení projektanti.